Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2012

Черкаси стануть енергоефективним містом

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

16-17 травня у Черкасах відбудеться конференція Асоціації енергоефективних міст.

Про це сьогодні під час прес-конференції розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Міська рада доручила міському голові підписати угоду мерів. Це такий світовий рух, починався він у Європі, де міста брали на себе зобов'язання щодо енергоефективності, щодо збереження екології на нашій планеті, вона не була підтримана США, але на той час мер Сіетла добровільно взяв на себе ці зобов'язання, які передбачає європейська угода мерів, і США також були охоплені цією хвилею на знак протесту проти позиції уряду, який не підтримував цю угоду. Більше тисячі американських міст приєдналися до неї», - сказав Сергій Одарич.

 

Угода мерів передбачає зобов'язання, які міста беруть на себе добровільно, до 2020 року зменшити у межах міст викиди СО2 на 20 %.

 

«Це має відбуватися в різні способи – і шляхом зменшення споживання енергії, використання екологічного транспорту, електричного, розвиток велосипедного руху, зменшення енергетичних втрат в будівлях – житлових і адміністративних. Це стосується також і переробки відходів, тому що в процесі утилізації так само виділяються парникові гази», - наголосив мер.

 

16-17 травня в Черкасах проводитимуться щорічні загальні збори Асоціації енергоефективних міст України.

 

«Очікується прибуття достатньо серйозної групи з європейських країн. Це будуть люди, які пов'язані зі сталим розвитком міст, сталим розвитком територій, і з енергоефективністю. Тому я сподіваюся, що це буде таким серйозним поштовхом і для Черкас, і для України в провадженні енергоощадних технологій і в формуванні програм сталого розвитку на майбутнє», - підсумував Сергій Одарич.

 

В Україні 15 міст приєдналися до «Угоди мерів».

 

Фото: news.if.ua

Поділіться з друзями: