Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2012

Мер Черкас звинуватив себе у поширенні недостовірної інформації? (АУДІО)

Читайте більше в рубриці Політика
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич сьогодні під час прес-конференції заявив, що він не збирається подавати до суду на депутата Черкаської міської ради Миколу Булатецького і взагалі не розуміє, звідки взялися «розмови про якийсь там суд». Хоча минулого четверга мер заявляв, що буде подавати до суду.

«Миколі Булатецькому ми направимо пропозицію відшкодувати збитки. Я не знаю, хто пускає розмови в черговий раз я чую якісь запитання про якийсь там суд і так далі. Я переконаний, що Микола Іванович – порядна людина, і за те, що він громаді міста завдав збитків, він їх відшкодує добровільно, ні в які суди, я переконаний, не доведеться звертатися», - сказав сьогодні мер.

 

Зауважимо, що на офіційному порталі Черкаської міської ради 15 березня з'явилася новина «Депутат міськради - єдиний, хто порушив громадський порядок під час мітингу». Там, зокрема, йшлося про те, що «... нині міська влада готує звернення до правоохоронних органів, які мають дати правову оцінку діям депутата міської ради».

 

Крім того, в коментарі НародUA у той же день, 15 березня, коли була перерва під час сесії міської ради, Сергій Одарич сказав наступне:

 

«Я, безумовно, буду подавати в суд на відшкодування збитків, які завдані. Тому що там на кілька тисяч гривень пошкоджено майно громади. Тому, безумовно, він має відшкодувати», - заявив Сергій Одарич.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

 

Нагадаємо, що під час мітингу афганців, який відбувся 14 березня, камери зафіксували, як депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький пошкоджує турнікети пропускної системи в будівлі Черкаського міськвиконкому.

 

 

Поділіться з друзями: