Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2012

Канівчанам пообіцяли повернути книгу відвідувачів у музей Тараса Шевченка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Канівським активістам, які розпочали по всій Україні збір підписів з вимогою повернути Книгу відвідувачів в музей Тараса Шевченка на Чернечій горі, генеральний директор Шевченківського національного заповідника Василь Коломієць пообіцяв, що найближчими днями в музеї ця Книга таки з'явиться.

Це трапилося вихідними, коли в рамках всеукраїнської акції "Повернемо Книгу відвідувачів у музей Т. Шевченка!" активісти на Тарасовій горі у Каневі розпочали збір підписів за повернення Книги у музей. Зокрема, був виставлений плакат "Повернемо Книгу відвідувачів у музей Т. Шевченка!" та пропонувалося бажаючим підтримати цю вимогу своїм підписом.

 

Як повідомив нам депутат Канівської міськради та керівник міської "Свободи" Юрій Гамалій, до активістів підійшло четверо охоронців музею та запропонували пройти у приймальню гендиректора. Біля приймальної заступник директора зустріла активістів словами: "Ми тут готуємося до відзначення 200-річчя від дня народження Шевченка, а ви нам заважаєте", а також повідомила, що Книги відвідувачів замовлені.

 

Коли прибув гендиректор заповідника Василь Коломієць, то він сказав активістам, що дві Книги відвідувачів не тільки замовлені, але вже й виготовлені, і протягом цього тижня Книга буде виставлена при вході у музей на столі чергової, щоб кожний відвідувач міг залишити у ній свої враження.

 

Юрій Гамалій зазначив, що у разі відсутності Книги відвідувачів у музеї і неможливості відвідувачам робити записи вражень збір підписів за повернення Книги відвідувачів у музей на Тарасовій горі буде продовжений.

 

 

Фото uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: