Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Бер 2012

Міська рада закликає черкащан заробляти на своїх ідеях

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська міська рада затвердила програму стимулювання новацій у сфері муніципальних послуг. Черкаси стануть першим містом в Україні, яке запровадить таку практику. Як повідомляють у Черкаському міськвиконкомі, принцип «дії» простий: кожен, хто має цікаву інноваційну ідею, яка допоможе заощадити кошти громади міста або принести додатковий дохід до міського бюджету, отримує 20% від економічного ефекту.

«На сьогодні у Черкасах є величезний потенціал людей, які вміють думати головою. Але зовсім небагато тих, хто може вплинути на їх впровадження. Така програма необхідна, аби вкладати інноваційний потенціал наших жителів у розвиток міста та заощадження коштів бюджету. Інноваційні ідеї повинні стимулюватися та підтримуватися, аби ці люди та їх ідеї залишились у місті, а не наші «таланти» переманювались до інших країн», - розповів міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

Запропонувати ідею може кожен представник громади і отримати за її впровадження 20% від заощаджених коштів за перший рік впровадження. Наприклад, якщо інноваційна ідея заощадила бюджетові 100 тис. грн. за рік, то той, хто її запропонував, отримає премію в розмірі 20 тис. грн.

 

До речі, подібні програми діють у багатьох містах США та інших країн світу.

 

Фото: prajnas.blogspot.com

Поділіться з друзями: