Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2012

Освоєння «тютюнки» обійдеться міському бюджетові Черкас майже в 5 мільйонів гривень

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Безкоштовна передана Черкасам будівлі колишньої тютюнової фабрики не є великим тягарем для бюджету міста. Про це повідомили в Черкаському міськвиконкомі з посиланням на керуючого справами Черкаського міськвиконкому Миколу Кудрявцева. Побоювання департаменту бюджетної політики, на його думку, щодо занадто складної ситуації навколо новоствореного Муніципального центру є перебільшенням.

«Ми отримали в подарунок доволі пристосовані для функціонування багатьох закладів освіти, спорту та культури – приміщення. Зараз ми витрачатимемо кошти на реконструкцію та утримання установ, котрі вже заселяються у корпуси Муніципального центру розвитку. Ті приміщення, котрі поки що не використовуються – перебувають на економному режимі.     Тобто вимкнене опалення та електроенергія, вмонтовані лічильники і на тепло, і на воду, і на електроенергію. Крім того, з появою такого «подарунку» у мерії відпала потреба фінансувати ремонт та реконструкцію старих і непристосованих приміщень для освітніх, культурних чи спортивних установ. Це, наприклад, старі будівлі Другої музичної школи чи необладнана будівля Станції швидкої медичної допомоги. Тобто не треба буде витрачати міські кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво, експертизи, оренди тимчасових приміщень на час ремонту для закладів тощо», - пояснив Микола Кудрявцев.

 

Але, за його словами, певних витрат потребуватимуть ті заклади, котрі утворюються вперше – наприклад, Центр надання адміністративних послуг.

 

«Ці витрати є необхідними. Переконаний, що їх буде менше, оскільки колишня тютюнова фабрика перебуває у хорошому матеріальному стані», - запевнив Микола Кудрявцев.

 

Довідка


Цьогоріч на утримання Муніципального центру розвитку у міському бюджеті передбачено 1 мільйон гривень. З них, 700 тисяч – комунальні послуги і 300 тисяч – утримання. На реконструкцію – 3 мільйони 188 тисяч гривень, а на капітальний ремонт 312 тисяч гривень. Центр надання адміністративних послуг та Єдиний дозвільний центр – на придбання інвентарю та обладнання – 324 тисячі гривень.

 

Порівняйте


Витрати закладів освіти у старих приміщеннях:

Дитяча музична школа у 2011 році: на енергоносії – 104 тисячі гривень, на утримання, поточні ремонти та зв'язок – 17,3 тисячі гривень, закупівлю господарчих товарів –2,6 тисячі гривень. Будинок культури ім. Кулика: на енергоносії – 112,6 тисяч гривень, інші видатки – 65,7 тисяч гривень. Міжшкільний навчально-виробничий комбінат: на енергоносії – 47,9 тисяч гривень.

 

Фото: promisto.com.ua

Поділіться з друзями: