Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2012

Сергій Тулуб нарешті прийняв чорнобильців, які два місяці домагалися зустрічі з ним

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський губернатор Сергій Тулуб вчора, 13 березня, нарешті прийняв представників чорнобильців, які два місяці стояли на морозі під ОДА, вимагаючи від влади прийняти їх та виконати їх соціальні вимоги. Зокрема щодо відновлення пенсій чорнобильцям, відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", виконання рішень судів про виплату пенсій чорнобильцям тощо.

Нагадаємо, що 12 березня в Черкасах відбулося віче чорнобильців з різних районів Черкаської області та інших областей України, зокрема й за участю керівників "Всеукраїнського об'єднання ветеранів Чорнобиля", представників організацій "Союз Чорнобиль України" та "Чорнобиль-86", де учасники протестів підтвердили свої вимоги щодо скасування Постанови Кабміну № 1210 та виплати чорнобильцям належних, відповідно до законодавства, пенсій.

 

Після цього протесту голова Черкаської ОДА 13 березня таки прийняв члена Всеукраїнської координаційної ради з чорнобильських питань протоієрея УПЦ Бориса Бродовського та керівника обласної Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" Олександра Петренка.

Так, спершу чорнобильці спілкувалися з губернатором з 10.00 десь до 12.00 год. Вони висловили свої вимоги і почули від голови ОДА обіцянки "сприяти" виконанню цих вимог.

 

Крім того, представників черкаських чорнобильців, які тривалий час протестують проти соціальної політики влади, запросили й на круглий стіл з чорнобильських питань за участю різних організацій, установ та представників влади, який відбувся того ж дня.

 

Як повідомив НародUA член Всеукраїнської координаційної ради з чорнобильських питань протоієрей УПЦ Борис Бродовський, вони при першій зустрічі вручили губернатору резолюції мітингу з сотнями підписів (більше 400) чорнобильців та інші документи.

 

За словами чорнобильців, губернатор пообіцяв посприяти розв'язанню тих питань, які можна вирішити на місцевому рівні. Крім того, голова ОДА обіцяв інші питання обговорити із віце-прем'єром Сергієм Тігіпком та Президентом.

 

Врешті, на всі звернення чорнобильців, як запевнив голова ОДА, мають надійти письмові відповіді.

 

Також обласна влада пообіцяла посприяти проведенню відкритої конференції обласної організації "Союз Чорнобиль України", де буде підніматися і питання довіри до нинішнього її голови Володимира Болтенкова.

 

Крім того, за словами Бориса Бродовського, черкаські чорнобильці разом із представниками чорнобильців Львова, Луганська, Дніпропетровська, Харкова та інших міст планують невдовзі їхати на переговори із Сергієм Тігіпком.

 

Фото: НародUA

 

Поділіться з друзями: