Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2012

Одарич стверджує, що вперше за два роки «витягнув» поетів на вулицю почитати вірші

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич розповів, як йому вдалося порозумітися із місцевими поетами і «витягнути» їх на вулицю.

Про це мер говорив під час прес-конференції в готелі «Дніпро», відповідаючи на запитання столичних журналістів.

 

«Прийшли до мене письменники – дай нам тепло безплатно. Я кажу: «Чому письменникам повинне бути безплатне тепло? Ви ж місію соціальну маєте якусь виконувати. Давайте я буду у вас замовляти соціальну місію і оплачувати її, а ви будете розраховуватися за тепло». Кажу – можна у травневі дні, на річницю перепоховання, щоб ви хоч раз вийшли за межі маленького залу і на вулиці почитали вірші», - розповів Сергій Одарич.

 

Він також додав, що два роки намагався ініціювати подібну акцію і тільки в цьому році йому це вдалося.

 

«І я щасливий з того, що кілька десятків людей почули, що поезію можна читати вголос. Що її можна слухати. А це не просто дивитися на якісь красиво оформлені книжки, які стоять на поличках. У цьому є проблема, і ми намагаємося привнести трішки більше життя і розширити аудиторію. Таким чином, ми показуємо молодим людям, що можна творити, і не обов'язково входити у якусь спілку, можна і без спілки творити», - сказав Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що в Черкасах 9 березня біля пам'ятника Тарасові Шевченку об'єднана опозиція Черкащини читала вірші поета. Проте Сергій Одарич не уточнив, яку саме цьогорічну акцію він мав на увазі.

 

Фото: vsiknygy.net.ua

Поділіться з друзями: