Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Бер 2012

У Черкасах продавці сала вже не обважують городян

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

За результатами останніх перевірок дотримання ст. 159 Кодексу України про адміністративні порушення (КУпАП) «Порушення правил торгівлі на ринках» фактично не зафіксовано порушень торгівлі салом у павільйоні на Центральному ринку.

Муніципальні інспектори відзначають наявність цінників на товарі, спецодягу – у торгівців салом та відсутність приладів (підпиляних гирь, прихованих магнітів тощо), що неодноразово фіксували спеціалісти департаменту під час перевірок у лютому цього року.

 

Про це у своєму Інтернет-щоденнику повідомила директор Департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець.

 

Разом з тим муніципальна інспекція продовжує перевірки, у тому числі щодо дотримання суб'єктами господарювання ст. 155 КУпАП «Порушення правил торгівлі і надання послуг» у закладах торгівлі, в першу чергу – це терміни реалізації товару та наявність куточку споживача. Так, зафіксовані факти продажу прострочених продуктів у магазинах, серед яких і деякі супермаркети всеукраїнської мережі. Серед прострочених продуктів муніципальні інспектори  найчастіше виявляли кондитерські вироби, м'ясну та ковбасну  продукцію, йогурти. За ці порушення на минулому засіданні адміністративної комісії виконавчого комітету до адміністративної відповідальності із накладенням штрафних санкцій було притягнуто 7 завідуючих магазинів та начальників відділів.

 

Поділіться з друзями: