Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Бер 2012

Олексій Малиновський заявив, що знову збиратиме підписи за імпічмент Сергія Одарича

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Керівник Черкаської обласної організації СПУ Олексій Малиновський заявив, що підтримує афганців, які вимагають відставки мера Черкас Сергія Одарича. Більше того - він повідомив, що після початку безстрокової акції протесту афганців під Черкаським міськвиконкомом знову буде створена ініціативна група зі збору підписів за початок процедури імпічменту мера Черкас Сергія Одарича.

За словами Олексія Малиновського, черкащани цього разу можуть таки назбирати необхідні 23 тисячі підписів за проведення референдуму з питання недовіри до міського голови Черкас.

Нагадаємо, що з 4 січня по 3 лютого цього року з ініціативи Олексія Малиновського вже проводився збір підписів за проведення референдуму з питання недовіри до мера Черкас. Однак ініціаторам не вистачило близько двох тисяч підписів для початку процедури референдуму.

Як заявив Олексій Малиновський, вони будуть ініціювати питання недовіри жителів Черкас до Сергія Одарича і збирати підписи стільки разів, скільки буде потрібно для відставки мера.

У свою чергу, представники Черкаської спілки ветеранів Афганістану заявили, що теж долучаться до ініціативи.

Олексій Малиновський, пояснюючи причини відставки мера Черкас, знову заявив про цинічність влади. І не лише міського голови Черкас, але й інших представників влади аж до прем'єр-міністра Миколи Азарова, Президента Віктора Януковича.

Зокрема, цинічними він назвав і заяви Азарова про ріст економіки та зростання доходів громадян в час, коли Україна має 14 мільярдів доларів державного боргу, а міжнародні фінансові установи відмовляють нам у кредитах.

Нагадаємо, що це вже не перша критична заява нардепа 4 і 5 скликання Олексія Малиновського з жорсткою критикою чинної влади. Політик раніше критикував "помаранчеву" владу і був в коаліції з ПР. Однак останнім часом різко критикує чинну владу від ПР, як на загальнодержавному рівні, так і в Черкаській області, називаючи її значно гіршою за всі попередні.

 

 

Поділіться з друзями: