Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Бер 2012

Томенко попросив Тулуба позначити ресторани, які можна відвідувати тільки членам Партії регіонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Нардеп і віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, перебуваючи в Черкасах, жартома звернувся із проханням до голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба позначити ресторани та кав'ярні Черкащини позначками «тільки для членів Партії регіонів».

«Мені сказали, що нещодавно в Партії регіонів була зустріч, де губернатор сказав, що треба перевірити всі ресторани, де Томенко з Гресем і з Бондаренком бувають. Тож хай губернатор на вході, щоб я не плутався, напише, де тільки членам Партії регіонів можна в кафе заходити, щоб я і людей не підставляв у тих кафе чи ресторанах, в які я заходжу. Якщо вони вже бояться, що я проагітую людей у кафе, в які заходжу, то можна уявити в якому стані знаходиться сьогодні влада», - сказав Микола Томенко.

 

Він також запевнив, що під час парламентських виборів засекречених кандидатів від опозиції не буде.

 

«Коли ми дізнаємося поділ по округах, десь у середині травня оголосимо. Я тут не згоден зі своїми колегами по опозиції, які готують хитрий «сталінський» чи «жуковський» план, що треба в кожному окрузі висунути по 5 кандидатів і так дурити владу, а потім через тиждень-два сказати, хто наш кандидат. Я вже проходив це із "Канівською четвіркою", коли до останнього дня не знав, хто ж наш кандидат від опозиції. Боятися нам нічого», - сказав Микола Томенко.

 

Фото: fiftydaystofiftyk.com

Поділіться з друзями: