Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Бер 2012

«Батьківщина» готова поступитися місцями у списку об'єднаних опозиційних сил заради перемоги на виборах

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«Батьківщина» готова посупитися місцями у списку об'єднаних опозиційних сил заради перемоги опозиції на виборах.

Про це перебуваючи в Черкасах заявив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

 

Він, зокрема, зазначив, що уже підписано домовленості із «Народною Самообороною», партією «Реформи і порядок» і Народним Рухом України.

 

«Це означає, що кандидатів по мажоритарці ми погоджуємо і йдемо єдиним списком. Не таємниця, що ми ведемо переговори із «Фронтом Змін», оскільки ми вважаємо, що чим більший ступінь об'єднаності, тим вищий результат. Ми знаємо позицію «Свободи» і вважаємо, що вони ідеологічно інакші, тому зі «Свободою» ми точно не будемо йти єдиним списком, можливо будемо домовлятися у мажоритарних округах. Що стосується «Фронту Змін», будемо далі рухатися. Вважаю, що для України було б корисніше, щоб ми мали єдиний список. Для нас немає пріоритету сьогодні хто буде першим у списку об'єднаних політичних сил, для нас є пріоритет – щоб ми із запасом перемогли», - сказав Микола Томенко.

 

«Якщо Президент буде робити все, щоб Тимошенко і Луценка не допустити до виборів, то треба чесно сказати, що єдиний шанс звільнити їх – це перемогти на виборах. Тому мені здається, що ціна змінити ситуацію в країні і зупинити політичні репресії, є більшою, ніж хто буде у списку займати якесь місце. Я готовий посунутися, і вся «Батьківщина» готова посунутися, якщо ми матимемо об'єднаний партійний список і впевнено переможемо. Останні дослідження чітко фіксують – «Батьківщина» впевнено на першому місці, «Фронт Змін» - на третьому місці. Тобто, уявіть собі, якщо «Батьківщина», «Фронт Змін» і інші політичні партії створять один список, яким буде результат на виборах», - підсумував Микола Томенко.

 

Фото: lb.ua

Поділіться з друзями: