Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2012

Афганці заявили, що підуть до кінця, щоб відправити мера Черкас у відставку

Читайте більше в рубриці Політика
 

Сьогодні голова Черкаської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану Олександр Рибченко заявив, що ветерани війни в Афганістані підуть до кінця, щоб відправити у відставку мера Черкас Сергія Одарича. 14 березня 2012 року розпочинається безстрокова акція протесту афганців біля Черкаського міськвиконкому. Представники Спілки ветеранів Афганістану вимагають вибачень від мера Черкас за, як вони висловилися, "цинічні й аморальні" його слова про те, що афганці не є захисниками Вітчизни. Це висловлювання нібито пролунало під час останньої сесії міськради. 

З іншого боку, Олександр Рибченко зізнався, що Cпілка ветеранів Афганістану два роки тому підтримала Сергія Одарича під час виборів мера Черкас.

 

Сьогодні ж керівник черкаських афганців і депутат Черкаської облради попереднього скликання від Соцпартії пригадав меру Черкас і зруйнований машбуд, і ДОК, і випуск облігацій на десятки мільйонів гривень, які мали піти на "європейські дороги" в Черкасах...

 

Однак, як заявив Олександр Рибченко, десятки мільйонів пішли невідово куди, а дороги залишилися такими ж.

 

Крім того, розкритикував пан Рибченко міську владу Черкас, яку він назвав "шайкою", і за щорічне підстригання каштанів і тополь. Мовляв, з Києва приїхали тут "ділки" і не дають нашим древам нормально квітнути і рости, перетворивши Черкаси на якусь "перукарню для дерев".

 

Згадали і "закритий санаторій "Нива", і асфальтний завод, який колись очолював афганець, а тепер "захопили" представники команди мера Черкас і, за словами Олександра Рибченка, асфальтують черкаські дороги дуже неякісно.

 

У свою чергу, голова міської організації Спілки ветеранів Афганістану Ігор Павлов повідомив, що за два роки Сергій Одарич повністю ігнорував покладання квітів до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам, а також традиційні щорічні зустрічі влади із сім'ями загиблих у Афганістані.

 

Врешті, афганці пообіцяли зробити все, щоб оголосити імпічмент Сергію Одаричу.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: