Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

05 Бер 2012

Черкаські рятувальники у п'ятірці найкращих команд із пожежно-прикладного спорту

Читайте більше в рубриці Новини - коротко

У Полтавській області днями закінчився зимовий Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту у закритих приміщеннях. Протягом двох днів 28 команд з різних куточків країни змагалися за першість.

Як повідомили в Управлінні МНС України в Черкаській області, у загальному заліку чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту 2012 року стала команда АР Крим. Другою на п'єдестал пошани піднялася команда міста Києва. Команда Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля виборола третє місце, а черкаські спортсмени стали четвертими в загальному заліку.

Найкращий результат в нашій команді показав Віталій Новгородченко, який посів друге місце у змаганнях з підйому по штурмовій драбині на 4 поверх навчальної башти. Лише на 15 сотих його обійшов представник з команди АР Крим.

Головний суддя змагань полковник служби цивільного захисту Олександр Тарасов підбиваючи підсумки змагань, зазначив: «Сьогодні рятувальники показали ряд високих досягнень. П'ять кращих команд будуть представляти Україну на міжнародному турніру, який навесні пройде в республіці Білорусь».

Усі переможці були нагороджені кубками, медалями, дипломами, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань.

Зображення: damochka.ru