Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Бер 2012

Томенко просить Богатирьову розібратися, чому не працює черкаський санаторій «Пролісок»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив офіційний запит Міністру охорони здоров'я Раїсі Богатирьовій з вимогою розібратися у ситуації, що склалася навколо Черкаського обласного дитячого санаторію «Пролісок».

Як повідомляє прес-служба віце-спікера, днями до Миколи Томенка звернулися працівники санаторію та поінформували про те, що вже рік сюди не привозять на оздоровлення  дітей і фактично заклад не працює.

 

За словами працівників, така ситуація склалася через неправомірні дії представників обласної влади спільно з керівництвом санаторію «Пролісок». Останнє аргументує таку ситуацію відсутністю лікарів, які б погодилися тут працювати. Натомість, є свідчення робітників закладу, які вказують на небажання керівництвом залучити до роботи новий медичний персонал.

 

За інформацією працівників санаторію, які вже рік без роботи, такі дії спрямовані на те, щоб санаторій перестав працювати взагалі.

 

Водночас, на думку Миколи Томенка, очевидним є той факт, що політика обласної влади націлена на захоплення земель та приміщень Черкаського обласного дитячого санаторію «Пролісок».

 

Також, за словами політика, показовими у цій ситуації стали дії не лише обласної влади, а й вищих інстанцій. Працівниками «Проліска» було надіслано безліч звернень, проте жодних кроків для вирішення проблем санаторію зроблено не було.

 

З огляду на це, Микола Томенко звернувся до Міністерства охорони здоров'я, щоб там підтвердили або спростували позицію міністерства стосовно можливого знищення Черкаського обласного дитячого санаторію «Пролісок».

 

Нагадаємо, що НародUA вже писав про перипетії навколо санаторію «Пролісок». Зокрема, йшлося про те, що обласна влада хоче здійснити реорганізацію закладу. 

 

Крім того, на останній сесії Черкаської облради депутатка Любов Майборода пропонувала зняти 1 млн із запропонованих обласною владою 2,9 млн грн на ЗМІ, 500 тисяч із фінансування правоохоронних органів і 1 млн із АТП облради (витрати на транспортне обслуговування влади), спрямувавши вивільнені 2,5 млн на охорону здоров'я. зокрема на відновлення діяльності санаторію «Пролісок». Однак провладна депутатська більшість цю пропозицію не підтримала (за проголосували лише 14 депутатів).

 

Фото НародUA

Поділіться з друзями: