Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Бер 2012

Берегозакріплювальні споруди біля канівського вертолітного майданчика обійдуться в 27 мільйонів гривень

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Щоб збудувати берегозакріплювальні споруди в селі Пекарі Канівського району, планується витратити понад 27 мільйонів гривень.

Про це НародUA повідомили в Головному управлінні капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації, відповідаючи на наш інформаційний запит.

 

«Сесією Черкаської обласної ради від 29 квітня 2011 року за рахунок видатків природоохоронного фонду були виділені кошти у сумі 289 тисяч гривень на об'єкт «Будівництво берегозакріплювальних споруд у селі Пекарі Канівського району (район очисних споруд міста Канева)» на виготовлення проектно-кошторисної документації. Ініціатором будівництва виступила районна державна адміністрація.

 

Відповідно до листа Канівської райдержадміністрації було складено технічне завдання на проектування та укладена угода 2 серпня  2011 року з ТОВ «Укррічтранспроект» на виготовлення робочого проекту. Вартість проектних робіт складала 288, 076 тисяч гривень.  Вартість будівництва відповідно до зведеного кошторисного розрахунку, який складав проектний інститут, становить 27 432, 941 тис. гривень.

 

На даний час робочий проект узгоджується та проходить державну експертизу.

 

Після узгодження та отримання експертного висновку буде прийматися рішення щодо строків реалізації проекту», - йдеться у відповіді на інформаційний запит.

 

Нагадаємо, що в селі Пекарі 19 вересня 2011 року був відкритий вертолітний майданчик із пасажирським терміналом пропускною здатністю 50 пасажирів на годину. На його будівництво витратили понад 96 мільйонів гривень.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: