Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Бер 2012

Київські експерти стверджують, що «тютюнка» є безпечною

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Позитивний висновок експертизи приміщень колишньої тютюнової фабрики отримала мерія Черкас від Державного інституту гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзеєва. Науковці ретельно перевірили корпуси і не виявили загрозливих для здоров'я людини порушень.

«У висновку вказано, що внутрішні джерела забруднення повітряного середовища приміщень не проглядаються. І загалом існуючий рівень вмісту досліджених хімічних речовин не становить небезпеки для здоров'я людей під час перебування та праці в зазначених приміщеннях», - зазначив керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев.

 

Таке повідомлення оприлюднене на офіційному порталі Черкаського міськвиконкому. Тим часом, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, Микола Кудрявцев написав:

 

«Усім зловтішникам: вчора отримали повідомлення за наслідками дослідження приміщень тютюнової фабрики. Шкідливих речовин там не виявлено! Чекаю, що буде наступним, вимога протиметеоритного захисту чи від ядерного бомбардування...?», - іронізує керуючий справами.

 

Фото: rada.cherkassy.ua

Поділіться з друзями: