Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2012

У Черкасах визначать кращих роботодавців року

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Уперше у Черкасах визначатимуть кращих роботодавців та підприємців року. Мерія Черкас запрошує представників бізнесу взяти участь у міських конкурсах «Кращий роботодавець року» та «Кращий підприємець року», які заплановано провести 25 квітня 2012 року.

Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, для участі у конкурсі необхідно до 20 квітня 2012 року  подати до виконавчого комітету Черкаської міської ради заяву, завірену особистим підписом керівника чи фізичної особи-підприємця та печаткою (у разі її наявності).

 

До заяви про участь у конкурсі повинні бути додані відомості з показниками роботи юридичної особи чи фізичної особи-підприємця за попередній рік. Також учасники конкурсу можуть надавати відео-матеріали, рекламну інформацію, зразки продукції виробництва тощо.

 

Головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку Леся Богодаєва розповіла, що міські конкурси «Кращий підприємець року» та «Кращий роботодавець року» проводяться з метою  відзначення суб'єктів підприємництва за кращі здобутки, заохочення роботодавців до збереження  діючих та створення нових робочих місць з гідними умовами праці.


Учасниками конкурсу можуть бути фізичні особи – суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують найману працю та юридичні особи усіх форм власності, у тому числі спільні підприємства, а також підприємства з іноземними інвестиціями.

 

«Якщо підприємство платить податки та збори на території міста, виділяє кошти на благочинну діяльність, природоохоронні заходи, вчасно виплачує заробітну плату своїм працівникам,  відправляє їх на навчання та  підвищення кваліфікації, оплачує лікарняні і належні соцвиплати, треба, щоб про нього знали та переймали досвід», – зауважує Леся Богодаєва.  Адже  основною метою конкурсів є популяризація і підвищення іміджу соціально-відповідального бізнесу, який працює у нашому місті.

Фото: mtrk.com.ua

Поділіться з друзями: