Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2012

Фірташ і Тулуб збирають гроші з підприємців на реконструкцію аеропорту

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Бізнесмен Дмитро Фірташ пообіцяв виділити 30 % коштів від загальної потреби на реконструкцію черкаського аеропорту.

Про це він заявив сьогодні, перебуваючи в Черкасах і беручи участь у засіданні обласного об'єднання організації роботодавців України.

 

Дмитро Фірташ, зокрема, зауважив, що кожного разу, коли він приїздить до Черкас, є багато питань, які потрібно обговорювати і вирішувати, але оскільки вночі він не може звідси вилетіти, то доводиться обмежувати перебування.

 

Тож він запропонував підприємцям скинутися і реконструювати аеропорт, запевнивши, що 30 % коштів на реконструкцію він дасть сам.

 

Після цього голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб звернувся до голови обласного об'єднання організацій роботодавців Бориса Райкова із питанням, скільки коштів можуть виділити підприємці.

 

«Давайте теж 30 %, і ще 30 % Валерій Петрович (Черняк, голова Черкаської облради - НародUA) від влади», - сказав Сергій Тулуб.

 

За його словами, загальна вартість реконструкції аеропорту становить близько 3 млн доларів.

 

У свою чергу, голова Черкаської обласної ради Валерій Черняк заявив, що він думає, що депутати облради погодяться на це.

 

"Особиста відповідальність, Валерій Петрович, а то - "депутати".., тут попахує якоюсь колективізацією" - зі свого боку сказав Сергій Тулуб.

 

Фото: http://uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: