Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2012

Горкун хоче, щоб 1 гривня від Мамалиги започаткувала благодійний фонд

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Зі стягнутої з депутата Володимира Мамалиги 1 гривні моральної шкоди секретар міської ради Віктор Горкун планує започаткувати благодійний депутатський фонд.

Про це повідомляє Черкаський прес-клуб із посилання на Віктора Горкуна.

 

Соснівський районний суд м. Черкаси нарешті поставив крапку у справі за позовом секретаря Черкаської міської ради Віктора Горкуна до депутата міськради Володимира Мамалиги про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.
 

Днями набрало чинності рішення суду, згідно якого «на першому, після набрання судового рішення законної сили, пленарному засіданні Черкаської міської ради» Володимир Мамалига має озвучити наступний текст: «Повідомляю, що під час другої сесії дев'ятого пленарного  засідання Черкаської міської ради, 17.03.2011 року мною було висловлено образу на ім'я секретаря Черкаської міської ради Горкуна Віктора Івановича, приношу вибачення секретарю Черкаської міської ради Горкуну Віктору Івановичу за висловлену образу».

 

«Сподіваюся, депутат міської ради є людиною з достатнім запасом громадянської мужності, що зможе визнавати свою неправоту і вибачитися за свої помилки. Поки що я спостерігаю затятий опір та продовження образ – щось на рівні дитячого садочка – від того, хто повинен нести відповідальність і бути «людиною слова» для інших – і для своїх виборців, і для прихильників політичної сили, обласний осередок якої очолює», - сказав Віктор Горкун.

 

Соснівський районний суд постановив також «стягнути з Мамалиги  Володимира Володимировича на користь Горкуна Віктора Івановича на відшкодування моральної шкоди 1 гривню».

 

«Коли я звертався до суду, як компенсацію за моральну шкоду, поставив суму, якої мало вистачити на придбання необхідних на той час ліків та медичних засобів реабілітації для кількох родин з дітьми-інвалідами, що зверталися з проханням допомогти. Я підтримував їх, чим міг, але для вирішення деяких проблем потрібні банальні кошти - отже, все, що їм було на той час необхідне, вкладалося у таку суму. Судовий процес тривав майже рік, і за цей час мені дечим вдалося допомогти цим родинам... Але, не зважаючи на те, що суд прийняв інакше рішення, для перемоги правди над кривдою не потрібні великі гроші – і ця одна маленька гривня також може послужити справі великого добра: я хочу запропонувати своїм колегам-депутатам утворити благодійний депутатський фонд -  для допомоги найменш захищеним людям нашого міста. Фонд, до якого кожен депутат, що має таку можливість і має серце, міг би внести посильну суму. Організувавши такий фонд, ми могли би разом створити такий прецедент добра – і отримали б можливість вирішувати більше проблем, ніж ми можемо це робити через власні депутатські фонди. Тому що у когось на окрузі менша біда, а у когось – більша. І, об'єднавши наш можливості, усі разом ми змогли би робити більше, ніж можемо робити поодинці», - підсумував Віктор Горкун.

 

Фото: kiev.kakproechat.ru

Поділіться з друзями: