Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лют 2012

Прес-секретар "Свободи" теж спростовує інформацію про звільнення голови черкаської організації партії

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Прес-секретар ВО "Свобода" і член політради цієї партії Юрко Сиротюк спростував інформацію про те, що звільнено голову Черкаської обласної організації партії Тетяну Чорномаз. Про це він повідомив НародUA.

Зокрема, він заявив, що ні політрада партії, ні виконком не приймав таке рішення. Крім того, подібна інформація відразу, за словами Юрія Сиротюка, з'являється на офіційному сайті "Свободи". 

 

Юрко Сиротюк повідомив НародUA, що питання кадрових змін у керівництві черкаської "Свободи" поки не обговорюється. Мовляв, партія в області розвивається, поступово зміцнює свої позиції і розглядає Черкаську область і загалом Наддніпрянщину своїм пріоритетом. Саме тому, за словами Сиротюка, 60 % поїздок Олега Тягнибока - саме в ці регіони, оскільки, як зауважив прес-секретар партії, саме тут - центр України, який є найменш радикальним, і який значною мірою визначатиме перспективи України.

 

Поширення чуток про звільнення Тетяни Чорномаз Юрко Сиротюк назвав черговою провокацією проти опозиції та "Свободи". За його словами, останнім часом влада активно запускає в мас-медіа тезу, що "влада погана, але опозиція - ще гірша", щоб не допустити приходу до влади інших сил. Тому, на його думку, журналістам потрібно врахувати це, і об'єднатися з опозицією.

 

Крім того, "свободівець" заявив, що поширення чуток про звільнення з посади Тетяни Чорномаз, можливо, пов'язане і з тим, що вона пішла на лікарняний через стан здоров'я.

 

Нагадаємо, що деякі черкаські ЗМІ поширили інформацію про звільнення Тетяни Чорномаз

 

 Фото - з персональної сторінки Юрка Сиротюка у facebook.com

Поділіться з друзями: