Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лют 2012

Підприємець незаконно передав у власність автомобіль Nissan Qashqai

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Проти черкаського підприємця, який за борги незаконно передав у власність автомобіль Nissan Qashqai, порушено кримінальну справу.

Про це повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

До оперативних працівників УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області звернулось керівництво київського ТОВ, яке займається реалізацією автомобілів, з заявою про те, що одна з черкаських фірм, з якою у них є договір на поставку та реалізацію автомобілів, безпідставно передала у власність іншій фірмі за рахунок погашення заборгованості за оренду приміщення, де вона здійснювала свою діяльність, автомобіль Nissan Qashqai, вартістю 245 тис. гривень.

 

Працівники УДСБЕЗ провели перевірку і з'ясували, що дійсно керівник черкаської фірми, всупереч умовам договору, використав своє службове становище і безпідставно розпорядився чужим майном, нанісши збитків київській фірми в сумі, рівній вартості авто - 245 тис. грн. Слідчим управлінням УМВС відносно керівника фірми, який здійснив розкрадання, порушено кримінальну справу за ч.4 ст.191 «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем», що передбачає покарання позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Дана особа затримана в порядку ст. 115 КПК України. Триває слідство.

 

Фото: market.autoua.net

Поділіться з друзями: