Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лют 2012

Завдяки ветерану війни в Черкасах упорядкують привокзальну площу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб зі своїми заступниками, з головою обласної ради Валерієм Черняком та міським головою Черкас Сергієм Одаричем відвідали привокзальну площу. Як повідомляється на офіційному порталі ОДА, приводом для такого візиту стало прохання ветерана війни і праці Василя Сироти звернути увагу на на неналежний стан привокзальної площі.

«В останні роки залізничний вокзал відремонтований і має сучасний вигляд, однак привокзальний майдан у неналежному стані. Так, з вулиці Смілянської та Вернигори будівлю вокзалу закривають 8 великих рекламних щитів, чотири з яких установлено на центральній клумбі. Клумба недоглянута, а біля неї, поруч із пам'ятником залізничнику, розташована пивна ятка. Павільйон для очікування автотранспорту має вбогий вигляд, стіни зламані, покрівля світить дірками. Оце такий вигляд мають ворота обласного центру», – констатував Василь Сирота.

 

За його словами, були звернення й до міського голови, головного архітектора області, інших посадовців – проте все безрезультатно.

 

Про ситуацію, яка склалась, Сергію Тулубу доповів в.о. директора департаменту містобудування Микола Упир. За його словами, департамент містобудування вже вніс пропозицію до програми соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік щодо розробки й реалізації проекту впорядкування привокзальної площі та прилеглої території.

 

У свою чергу Сергій Тулуб особисто перевірив стан площі й пообіцяв розібратися у ситуації. «Зробити місто красивим – наш обов'язок!», – зазначив Тулуб.

 

Фото: http://uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: