Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лют 2012

У Черкаській області на хабарі в 2 тисячі доларів затримали чиновника міськвиконкому

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

В ході реалізації оперативних матеріалів працівниками підрозділу УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області викрито злочинну діяльність заступника начальника управління - начальника відділу з питань праці та охорони праці управління праці та соціального захисту населення Смілянського міськвиконкому, який будучи державним службовцем 5 категорії, використовуючи своє службове становище, вимагав та одержував гроші від громадян.

Як повідомили в Управлінні МВС України в Черкаській області, люди скаржилися на те, що цей 54-річний чиновник протягом 2011-2012 років брав хабарі за позитивну здачу заліку щодо знань з охорони праці та подальше сприяння у проходженні навчання і одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки. Оперативники почали спостерігати за держслужбовцем і з'ясували, що інформація має місце – вже з початку лютого він вимагає від громадянина грошові кошти в сумі 2 000 доларів США за здачу заліку та одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки певною особою.

 

Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, вчора ласого до чужих грошей чиновника працівниками Управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області затримано «на гарячому» - прямо в його службовому кабінеті саме тоді, коли він без остраху та докорів сумління брав 2 тисячі доларів за свої «послуги».

 

28.02.2012 року слідчим відділом нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Черкаської області стосовно держслужбовця порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України. Зловмисник затриманий в порядку ст. 115 КПК України.

 

Створена слідчо-оперативна група. В межах розслідування кримінальної справи вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності цього чиновника, а також осіб причетних до вчинення даного злочину.

 

Фото: doomar.blogspot.com

Поділіться з друзями: