Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лют 2012

Губернатор виконає обіцянку і прийме чорнобильців наступного тижня?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Сьогодні представники різних черкаських чорнобильських організацій разом із НародUA занесли чергове звернення до черкаського губернатора Сергія Тулуба. Це було зроблено після заяви голови ОДА про те, що він не знає про жодних чорнобильців, які стоять півтора місяця фактично кожен день під будівлею облдержадміністрації. Голова Черкаської ОДА також публічно запропонував представникам НародUA та чорнобильцям звернутися до начальника управління інформаційної політики Тетяни Очеретяної для зустрічі чорнобильців із губернатором. За словами Сергія Тулуба, він дуже відкритий, тому чорнобильці зможуть без проблем зустрітися із ним.

Сьогодні представники різних чорнобильських організацій, зокрема "Союз Чорнобиль України" та Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86" знову зібралися біля стін Черкаської обласної державної адміністрації. Вони продовжують безстрокову акцію протесту проти зменшення Кабміном пенсій "рядовим чорнобильцям", яка розпочалася 11 січня 2012 року.

 

Черкаські чорнобильці, крім того, домагаються зустрічі з головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом, щоб висловити йому свою позицію з приводу політики Кабміну та місцевої влади щодо ліквідаторів та постраждалих від Чорнобильської аварії.

 

Крім того, представники різних чорнобильських організацій заявляють, що голова обласної організації "Союз Чорнобиль України" Володимир Болтенков не має права і делегованих повноважень представляти інтереси 130 тисяч чорнобильців Черкаської області. І звинувачують його у фальсифікації виборчої конференції "Союз Чорнобиль України". Таким чином, вони вважають Володимира Болтенкова нелегітимним головою однієї з чорнобильських організацій Черкащини.

 

Сьогодні чорнобильці разом із НародUA занесли, як і говорив Сергій Тулуб, до начальника управління інформаційної політики Черкаської облдержадміністрації Тетяни Очеретяної чергове звернення до голови ОДА, Президента та Кабміну.

 

Оскільки голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб обіцяв після цього зустріч чорнобильців з ним, заявляючи, що "я відвертий і відкритий...", то, сподіваємося, він таки дотримає свого слова і зустрінеться з представниками чорнобильських організацій.

 

Утім, поки Тетяна Очеретяна заявила нам, що цього тижня голова ОДА надзвичайно зайнятий. Дізнавшись, що чорнобильці 12 березня влаштовують масштабні акції протесту на Соборній площі Чекас, вона зазначила, що спробує влаштувати зустріч із губернатором наступного тижня, тобто до акцій протесту.

 

Тим часом чорнобильці повідомили, що якщо влада і далі буде ігнорувати їх, то вони можуть вдатися до більш радикальних заходів протесту, зокрема до показового перекриття проїжджої частини центральної вулиці, голодування тощо.

 

Вони вимагають повернути "рядовим чорнобильцям" заслужені пенсії, відповідно до закону.

 

Натомість готові відмовитися від різних пільг на зразок пільгових медикаментів, оздоровчих путівок, безкоштовного проїзду на транспорті...

 

За словами чорнобильців, усі ці пільги - лише корупційні схеми та відкати для чиновників та деяких нечесних керівників чорнобильських організацій. Зокрема, як розповіли нам черкаські чорнобильці, медикаментів попри виділення коштів з бюджету і всілякі звіти, фактично не дають, а якщо і дають безкоштовно, то лише 50 %, хоча від чорнобильців вимагають розписатися, що вони отримали все безкоштовно.

 

Такі самі схеми, за їх словами, мають місце і на транпорті, і в розподілі путівок, коли, наприклад, офіційно на оздоровчу путівку виділяють шість тисяч, а відправляють чорнобильця в жалюгідні умови за тисячу чи дві тисячі гривень. А бо ж - віддають путвіки лише "своїм".

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: