Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лют 2012

Тігіпко виступив за виділення коштів електротранспортним підприємствам

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко підтримав ініціативу Асоціації міст України щодо виділення коштів електротранспортним підприємствам для виплати заборгованості перед Пенсійним фондом.

Про це журналістам заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

За його словами, Асоціація міст звернулася до Уряду з пропозицією закрити заборгованість попередніх років комунальних електротранспортних підприємств перед Пенсійним фондом.

 

«Упродовж 2000-2009 років держава просто смішні суми компенсувала за перевезення пільгових категорій населення. У зв'язку з цим у всіх комунальних підприємств виникла заборгованість перед Пенсійним фондом. Тому наша пропозиція полягає в тому, щоб у цьому році провести взаєморозрахунки, виділити з державного бюджету додаткові кошти комунальним підприємствам електротранспорту для погашення заборгованості», - пояснив Сергій Одарич.

 

За його словами, у Черкасах заборгованість комунального підприємства «Черкасиелектротранс» перед Пенсійним фондом становить 12 мільйонів гривень.

 

«Ми просимо Уряд 12 мільйонів надати, і в той же день ці кошти підуть у Пенсійний фонд. Сьогодні державний бюджет має пряму дотацію Пенсійному фонду, ми пропонуємо її пропустити через комунальні підприємства, і таким чином провести взаємозаліки, тому що ці борги ніхто ніколи платити не буде. Як наш тролейбусний парк заплатить 12 мільйонів богу, з яких власне боргу близько 5 мільйонів, а все інше – це нараховані пені і штрафи? Я переконаний, що міський бюджет ці кошти виділяти не буде, а підприємству, для того, щоб мати змогу це погасити, треба в три-чотири рази підняти тариф на проїзд. Обидва варіанти є неприйнятними, простіше вже просто банкрутувати підприємство, створювати нове і переводити на нього активи», - зазначив Сергій Одарич.

 

Він також зауважив, що цю ініціативу схвально сприйняв віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

 

«Я попередньо обговорював це питання із віце-прем'єром Тігіпком, який відповідає за роботу Пенсійного фонду. Є розуміння і підтримка з його боку. Хотілося б добитися такої підтримки з боку Міністерства фінансів і з боку прем'єр-міністра. Думаю, що нам вдасться у цьому році це зробити», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: