Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лют 2012

Тулуб переконує, що муніципальний оркестр, якого фактично вже не існує, "був, є і буде"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб заявив, що його обіцянка зберегти черкаський духовий муніципальний оркестр буде виконана. Зокрема, на питання НародUA, чому попри його обіцянку зберегти духовий оркестр і виділення облрадою 700 тисяч гривень на приєднання його до черкаської філармонії остання забезпечує роботою лише 9 з 34 працівників оркестру, голова ОДА відповів, що звільнить усіх, "хто ревізує його рішення".

Нагадаємо, працівники черкаського духового оркестру повідомили НародUA, що попри заяви міської владим Черкас та обласної влади про збереження оркестру чи приєднання його до черкаської філармонії духовий оркестр фактично ліквідований і усім складом перебуває в Центрі зайнятості. З іншого боку, в симфонічний оркестр філармонії візьмуть лише 9 працівників духового оркестру, який ліквідується.

 

Зі свого боку, голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб повідомив НародUA наступне:

- А те, що стосується муніципального оркестру, то я хочу сказати, що він є, був і буде. Ми руйнувати нічого не будемо. Ми будемо підтримувати творчу інтелігенцію Черкащини. І я відповів на ті звернення, які надходитли до мене. Ми тут, у цьому залі, розглянули питання і прийняли рішення про фінасування, що вже забезпечено. І якщо хтось хоче ревізувати мої рішення - покажіть мені його, хто це ревізує. Він уже там не буде працювати, де він зараз працює і хто ревізує ці рішення.

Прийнято рішення однозначне - весь колектив іде в склад цього, як кажуть... Буде симфонічний оркестр. Все. Черкащина повинна пишатися цим і вона буде пишатися. Це буде самий кращий в Україні оркестр.

Поділіться з друзями: