Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2012

У Черкасах сталася чергова аварія на каналізаційному колекторі

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 27 лютого, о пів на сьому ранку на каналізаційному колекторі, що знаходиться на перехресті вулиць Богдана Хмельницького-Гоголя виникла аварійна ситуація.

Як повідомили в Черкаському міськвиконкомі, у результаті пориву почав просідати грунт, і утворився провал на дорозі. За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, наразі служби підприємства огороджують місце провалу, щоб громадяни та автотранспорт не потрапили в підземну пастку. Розглядаємо різні варіанти ліквідації, обстежуємо можливість перекачування стічних вод для виконання всіх необхідних ремонтних робіт.

 

«Складнощі полягають в тому, що в місці просадки знаходиться з'єднання головного каналізаційного колектора, який проходить по вулиці Гоголя та колектора, по якому транспортуються стічні води з мікрорайону «Митниця-2», - зазначив Сергій Овчаренко.

 

Водоканалівці роблять усе можливе, щоб черкащани не відчули незручностей через виниклу ситуацію. На даний час визначаються варіанти і можливості виконання робіт пошкодженої ділянки без відключення водопостачання міста.

 

Зображення: latourdupin.fr

Поділіться з друзями: