Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2012

Черкаську музичну школу не переведуть на «тютюнку»?

Читайте більше в рубриці Культура
 

Музична школа №2 й надалі буде працювати на бульварі Шевченка, якщо колектив та батьки не захочуть, щоб заклад переносили у будівлю колишньої тютюнової фабрики.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Треба крапку поставити у цьому питанні. Мене просто вбиває рівень цинізму тих людей, які приходять і заявляють про те, що «у нас на бульварі Шевченка абсолютно чисте повітря, у нас гарний двір для прогулянок дітей у перервах між заняттями». Хтось із вас може сказати, де там двір, за винятком того, куди завозять покійників і труни?! Але все так подається, що там просто райські умови і немає ніяких викидів. Тому я хочу, щоб не було ніяких питань, усю інформацію викласти – куди діти і викладачі ходять у туалет, де вони гуляють і яким повітрям вони дихають, який там вміст вихлопних газів із автомобілів і так далі», - сказав Сергій Одарич.

 

Він також додав, що у п'ятницю зустрічався із представниками колективу та батьків. Спілкувалися більше години і домовилися, що наступна зустріч відбудеться орієнтовно через два тижні, коли будуть результати експертизи, яку замовили для того, щоб з'ясувати, чи можна переводити музичну школу в будівлю тютюнової фабрики.

 

«Якщо колектив і батьки будуть наполягати на тому, що їм комфортно займатися на бульварі Шевченка, хай займаються там. Але на базі комплексу колишньої тютюнової фабрики буде створено, напевно, унікальний для України дитячий, молодіжний проект із різноманітними секціями, гуртками, навчальними класами, музейними експозиціями і так далі. Це буде просто бомба. У тому числі там буде і навчання музиці. Не хоче це робити музична школа № 2 – це їхні проблеми. Але я переконаний, що через два роки у них не залишиться клієнтів. Тому що умови для занять і колектив, і все інше на базі клубу тютюнової фабрики буде на порядок вище, ніж є сьогодні в музичній школі № 2. І всі батьки будуть прагнути перевести дітей туди і там займатися. Треба не забувати, що ми сьогодні живемо в конкурентному суспільстві. Тому мені дуже прикро, що сьогодні є люди, які... насправді, я не розумію їхньої мотивації – чому треба триматися за незручні і некомфортні келії, і не намагатися перейти в чудові умови? Це для мене загадка, я цього зрозуміти не можу, і мої багаторазові спілкування, на жаль, не внесли ясності», - сказав Сергій Одарич.

 

Нагадаємо, що на минулому тижні представники педколективу черкаської музичної школи № 2 та її в.о. директора Леонід Жох заявили, що збираються скаржитися на дії влади в прокуратуру, оскільки вважають переселення закладу в будівлю колишньої тютюнової фабрики недоцільним.

 

 Фото: panorama.pl.ua

Поділіться з друзями: