Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2012

Муніципальний оркестр майже в повномі складі опиниться на вулиці?

Читайте більше в рубриці Культура
 

Директорка черкаського духового муніципального оркестру Валентина Лич повідомила, що черкаська філармонія згодна в свій сифонічний оркестр, що наразі створюється, з муніципального духового взяти лише дев'ять осіб із 34 працівників оркестру. Таким чином більшість черкаського муніципального оркестру фактично звільняються, а сам оркестр припиняє діяльність.

Нагадаємо, що міська влада Черкас цього року скоротила фінансування муніципального духового оркестру із запланованих 1,5 млн грн до 242 тисяч грн. Після цього працівники духового оркестру заявили, що колектив фактично припиняє своє існування.

 

Відтак губернатор Сергій Тулуб заявив про те, що, оскільки місцева влада не змогла вирішити проблему, він змушений був втрутитися в ситуацію, і муніципальний духовий оркестр буде існувати. Черкаський духовий муніципальний оркестр вирішили об'єднати із камерним оркестром філармонії, створивши симфонічний оркестр. Проте працівники оркестру після цього заявили, що із 34 осіб їх колективу в симфонічний готові взяти не більше десяти. І, таким чином, весь оркестр по суті стає безробітним.

 

Однак після тривалих переговорів було заявлено, що в симфонічний оркестр потрапить десь до 70-75 % працівників муніципального духового оркестру. Зокрема, про це НародUA розповідав і художній керівник черкаської філармонії Олександр Дяченко.

 

Наразі, виявляється, питання оркестру досі не вирішене. Директор оркестру, а також його працівники розповіли нам, що представники черкаської філармонії їм повідомили, що в симфонічний оркестр візьмуть лише дев'ять представників духового оркестру.

 

Зокрема, директор духового оркестру Валентина Лич сказала наступне:

 

- В симфонічний оркестр беруть тільки дев'ять осіб. Вони вже вибрали тих, кого хочуть взяти. Це вже оговорено з нашим диригентом.

- І що ви будете далі робити? Ви подаватимете в суд?

- Так, ми вже подали в адміністративний суд  Але вони повернули документи і сказали, що не розглядають такі справи. Потрібно подавати в Соснівський районний суд. Крім того, законність звільнення працівників духового оркестру буде перевіряти черкаська прокуратура, а також існспекція праці. 12 лютого 32 наших працівників офіційно передані в Центр зайнятості. Будемо чекати рішення суду та прокуратури. 

Поділіться з друзями: