Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2012

Рада опозиційних сил закликає людей виходити на вулиці

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Об'єднана опозиція Черкащини закликає людей масово виходити на вулиці і вимагати відставки чинної влади. Відповідне звернення було ухвалене й на мітингу опозиції на Соборній площі Черкас.

Тож подаємо звернення опозиції до громадян.

 

IMGP0260

 

Ні – соціальному Чорнобилю!

( Звернення Ради опозиційних сил Черкащини до жителів області)


За два роки при владі Президент Віктор Янукович і Партія регіонів перетворили обіцяне «покращення життя вже сьогодні» і «почую кожного» на - «здеремо три шкури вже сьогодні» і «посадимо кожного».

 

В Україні розпочалися і тривають політичні репресії. За гратами опинились ненависні владному режиму лідери опозиції Юлія Тимошенко та Юрій Луценко, десятки політв'язнів. У парламенті, за мішки вкрадених у народу грошей, Партія регіонів сформувала з продажних тушок депутатську більшість, яка благословила оптовий розпродаж України, її територій, надр та стратегічних підприємств, і «коронувала» Януковича на президенство з повноваженнями диктатора. Отримавши майже абсолютну владу, Віктор Янукович і Партія регіонів стали ще жорсткіше гнобити український бізнес, відверто по-рейдерськи відбираючи привабливі підприємства, цькуючи їх податковими перевірками, додушуючи непомірними поборами. Не маскуючись, відверто і цинічно, як, наприклад, заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб на сесії обласної ради, що хто не ділиться - той матиме проблеми.

 

Своїми "новаціями" та "рехвормами" нинішня влада нищить малий та середній бізнес. Проголошено курс на розпродаж українських чорноземів.

 

А пересічним українцям ця влада влаштувала справжній соціальний геноцид. Замість обіцяного підняття пенсій і зарплат – відміна соціальних пільг чорнобильцям і афганцям. Замість підняття соціальних стандартів – пенсійна реформа, коли більшість населення просто не доживе до гарантованих державою виплат. Замість покращення добробуту – стрімке зростання цін на товари першої необхідності та продукти харчування, карколомне збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, інфляція та знецінення гривні. Замість європейського демократичного розвитку – згортання свободи слова, мало не заборона української мови, переписування на догоду Росії української історії, закриття шкіл та лікарень, знищення культурних закладів.

 

Лише в Черкасах за останні півроку влада поставила питання про відміну пільгового проїзду для пенсіонерів, закриття пологового будинку, дитячої поліклініки, розпуск муніципального оркестру, продаж приміщення музичної школи та міського будинку культури. І все це на фоні просування за бюджетні кошти усіляких сумнівних проектів, типу зведення багатомільйонного льодового палацу чи закупівля секонд-хендівських автобусів, дерибану заповідної Соснівки, розбазарювання берегів Дніпра для задоволення бажань місцевих царьків, як то було з Андрєєвською дачею.

 

Сьогодні діяльність влади, як на загальноукраїнському, так і місцевому рівні набула ознак масштабної катастрофи, яка за руйнівними наслідками дорівнює сотні Чорнобилів. Вона, подібно радіації, уразила суспільство відчуттям безвиході і безнадії.

 

Тому ми, жителі Черкащини, представники Об'єднаної опозиції, вчителі, лікарі, чорнобильці, афганці, пенсіонери, представники різних верств населення - заявляємо – ні соціальному Чорнобилю!

 

Ми знаємо, що якщо цю владу не зупинити – вона знищить українську державу, кожного з нас!

 

Тому ми не висуваємо до неї жодних вимог, бо вона нас не чує і не збирається їх виконувати. Ми закликаємо суспільство об'єднуватися і виходити на вулиці, оскільки це єдиний спосіб усунути від влади хунту Януковича! Протиставимо нинішньому режиму - об'єднану народну опозицію.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему