Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2012

Депутат Черкаської міськради Віктор Дубина вперше з'явився на сесію

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Екс-голова Придніпровської райради Черкас, обраний восени 2010 року в одномандатному виборчому окрузі № 25 Черкас від "Батьківщини" Віктор Дубина сьогодні вперше з'явився на сесію Черкаської міськради. Спершу він просив відтермінувати реєстрацію його депутатом міськради через судові процеси навколо ліквідації райрад і не складав повноваження депутата Придніпровської райради.

Відтак черкаська ТВК, хоч пан Дубина і не писав жодного документу про відмову від мандата депутата Черкаської міськради, ухвалила рішення, яким оголосила Віктора Дубину таким, хто відмовився від мандата. Депутат писав заяви до суду та в інші установи, і в квітні 2011 року ЦВК визнала його депутатом Черкаської міськради й зобов'язала черкаську міську ТВК видати йому мандат. Таким чином Черкаська міська рада отримала 60-го депутата. Проте сесії міськради Віктор Дубина досі не відвідував.

 

І ось сьогодні, 23 лютого, він таки вперше з'явився на сесії Черкаської міської ради, з чим його привітав міський голова Черкас Сергій Одарич та депутати.

 

Депутат навіть спробував включитися в дискусію щодо переселення другої музичної школи, однак мер Черкас заявив, що його не було півтора року, тому він пропустив усі ці обговорення.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: