Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лют 2012

Тулуб заявив, що мешканців Умані ніхто не переселятиме, а завод «Мегомметр» не закриють

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Уманський завод «Мегомметр» ніхто не збирається закривати, а будь-які розмови про закриття є «піар-ходом» політиканів.

Про це повідомили в прес-службі Черкаської облдержадміністрації з посиланням на голову ОДА Сергія Тулуба.

 

«Організація паломництва брацлавських хасидів – питання, яке завжди турбувало уманчан. Але саме тепер його почали вирішувати на міждержавному рівні. Сьогодні наша основна мета – зробити візити хасидів до Умані комфортними, перш за все, для жителів міста. Уманці мають отримувати з цього зиск, а не зайві проблеми. Що ж до чуток про передачу хасидам якогось майна, то це не що інше, як політиканство й безпідставне збурювання людей. Ні про яке переселення уманчан не може бути і мови! Що ж стосується заводу «Мегомметр», то він був, є і буде. А розмови про його закриття – це ще один піар-хід політиканів», - сказав Сергій Тулуб.

 

Він також зазначив, що «План розвитку інфраструктури Умані на 2012 – 2020 роки», спрямований на поліпшення життя уманчан і передбачає зведення мікромістечка модульного типу для паломників, забезпечення Умані питною водою, ремонт доріг й створення транспортної компанії, яка здійснюватиме внутрішні перевезення містом.

 

Як уже повідомлялося раніше, мешканці вулиці Пушкіна протестували проти того, що їх будуть переселяти у район кладовища. А на території заводу «Мегомметр» знаходиться будівля колишньої синагоги. У січні цього року голова Черкаської ОДА зробив заяву щодо того, що ця синагога має бути передана хасидам.

 

«Синагога в Умані, в якій молився цадик Нахман, і в якій зараз розміщені виробничі цехи, повинна бути передана релігійній громаді і використовуватися як дім молитви. Це – моя принципова позиція», - сказав тоді Сергій Тулуб. Після цього в Умані почали поширюватися чутки, що завод закриють.

 

Фото з офіційного сайту Черкаської ОДА

Поділіться з друзями: