Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лют 2012

У Черкасах морози заблокували водопровідні мережі жителів приватного сектору

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Люті морози відступили, проте залишились їх наслідки. Останнім часом до КП «Черкасиводоканал»  збільшилась кількість звернень громадян про відсутність води через промерзання водопровідних мереж. Мороз дістався до неутеплених труб абонентів приватного сектора. Лише з початку лютого до диспетчерської служби підприємства надійшло понад п'ятдесят таких скарг. Як правило, замерзання мереж виникає тоді, коли споживачі не утеплюють колодязі, місця вводу та приміщення, куди безпосередньо заходить вода, а також в цілях економії прокладають свої мережі на невеликій глибині.

«Головна причина таких непередбачуваних ситуацій проста — порушення технічних умов при підключені мереж водопостачання приватних секторів до міських», - говорить Сергій Овчаренко, директор КП «Черкасиводоканал».

 

І якщо попередні зими черкащани переживали більш-менш спокійно, то нинішня їх не пожаліла. Більшість людей виявились не підготовленими до таких погодних умов та забули, що труби й підвали потрібно утеплювати.

 

Якщо ви відкрили кран, а вода ледве крапає або не тече зовсім, це означає, що труби замерзли. Як радять фахівці Водоканалу, не витрачайте даремно час, ситуація вимагає негайних дій. Чим скоріше ви розпочнете розмороження, тим швидше вдасться відновити водопостачання та запобігти розриву труб.

 

Очільник водного підприємства наголошує на тому, що вирішення цієї проблеми існує. Для того щоб надалі уникнути таких неприємних ситуацій потрібно суворо дотримуватись технічних умов під час прокладання водопровідних мереж на глибині нижче за зону промерзання. Тож, для того щоб взимку в трубах була вода, а не лід, слід про комфортні умови подбати завчасно.

 

Фото: segodnya.ua

Поділіться з друзями: