Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лют 2012

Сергій Тулуб незадоволений, що Черкаська область почала активно завозити овочі з інших регіонів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаський губернатор Сергій Тулуб виявив різке незадоволення тим, що в Черкаську область почали імпортувати різні продукти харчування, зокрема овочі та крупи. Голова Черкаської ОДА визнав, що в області не виконується програма "Село Черкащини-2020", в якій обласна влада планувала здійснити дуже багато реформ в аграрних районах області.

Крім того, голова Черкаської облдержадміністрації Тулуб заявив, що і програма розвитку тваринництва області "повністю не виконана".

 

"Ми всі знаємо, що значна частина овочів та фруктів вирощується на присадибних ділянках. Особливо рекордний врожай картоплі в минулому році на Черкащині. Однак сьогодні сітка заготівельних пунктів скоротилася більше ніж удвічі. Що ми маємо? Область стала постачальником сировини для переробних підприємств з інших регіонів України. Усі ті доручення, які були, так і залишилися…" - заявив Сергій Тулуб.

 

"Прийняли програму. Дуже гідна програма. Але ж давайте ми накреслимо пріоритети і докладемо зусиль для її виконання. Щоб ця програма не залишилась на папері. Адже не буде села – не буде Черкащини", - говорив Сергій Тулуб про програму "Село Черкащини".

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: