Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лют 2012

Черкаським перевізникам буде непереливки

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах незабаром оголосять конкурс на перевезення городян у громадському транспорті.

Про це під час прес-конференції заявив міський голова Черкас Сергій Одарич.

 

«Виконавчий комітет на минулому тижні прийняв рішення про оголошення конкурсу на перевезення на тих маршрутах, в який наприкінці минулого року завершився термін дії договорів. Конкурс відбудеться 20 березня, всі необхідні документи прийняті – і маршрути, і вимоги до транспорту. Серед принципових моментів – наші вимоги щодо обсягу викидів. Ми три роки тому визначилися, що з 2012 року на маршрутах можуть працювати тільки транспорт, який відповідає вимогам Євро-4 по нормативу викидів», - сказав Сергій Одарич.

 

До речі, Міністерство економічного розвитку і торгівлі своїм наказом від 5 січня 2012 року відклало повний перехід виробництва пального на ці стандарти якості до липня. 

 

«Також ми передбачили, що транспорт має відповідати вимогам щодо перевезень людей із обмеженими можливостями. Тобто, це мають бути низькопольні автобуси з спеціальними відкидними пристроями для того, щоб людина на візку чи мама з візочком могла вільно заїхати в транспортний засіб. І також вимоги по пасажиромісткості – не менше 90 пасажирів. Такі вимоги нами закладені і я сподіваюся, що це дасть змогу зробити наш транспорт цивілізованішим, зменшити кількість одиниць транспорту і покращити комфортність перевезень», - сказав Сергій Одарич.

 

Щодо перевізників, перед якими стоять такі доволі жорсткі умови, то мер запевнив, що вони про це знали ще три роки тому, коли виконавчим комітетом було прийняте відповідне рішення.

 

«Безумовно, тут виникає багато питань у перевізників, бо їхній транспорт не відповідає цим вимогам. Нічого тут трагічного я не бачу, це все «крокодилячі сльози», бо виконавчий комітет три роки тому визначив ці вимоги, ми заздалегідь всіх перевізників попередили», - підсумував Сергій Одарич.

 

Фото: lypa.te.ua

Поділіться з друзями: