Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лют 2012

Любов Майборода розкритикувала черкаську ОДА за провальні екологічні заходи

Читайте більше в рубриці Гроші
 

Депутат облради Любов Майборода різко розкритикувала черкаську ОДА за ігнорування природоохоронних заходів. За її словами, заходи природоохоронного фонду у 2011 році виконані лише на 52 %.

Так, на очисних спорудах центральної районної лікарні Золотоніського району, за словами пані Майбороди,  другий рік проводиться реконструкція, і роботи виконані лише на 54 %,

Реконструкція ж гідротехнічних споруд на річці Суха Згар Золотоніського району виконана лише на 8%. Це при тому, що на цій річці, як нагадала Любов Майборода, два роки тому сталася найбільша екологічна катастрофа в області.

Крім того, реконструкція очисних споруд в місті Монастирище виконана тільки на 23 %, а першочергові заходи на колекторі в Звенигородці зовсім не профінансовано.

Таким чином діяльність обласної державної адміністрації з виконання робіт, які фінансуються за рахунок природоохоронного фонду депутат облради Любов Майборода пропонувала визнати незадовільною. Однак провладна більшість Черкаської обласної ради її вкотре не підтримала.

Поділіться з друзями: