Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Лют 2012

Заступником черкаського губернатора став криміналіст-почеркознавець

Читайте більше в рубриці Політика
 

Заступником голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба став колишній викладач кафедри криміналістичних експертиз Національної академії внутрішніх справ України Едуард Івакін.

Сергій Тулуб під час сесії облради відрекомендував Івакіна як молоду освічену людину, кандидата наук.

На офіційному сайті облдержадміністрації розміщено розпорядження про призначення на посаду заступника голови ОДА – керівника апарату обласної державної адміністрації Едуара Івакіна, який має п'ятий ранг державного службовця. Цю кандидатуру погодив Глава Адміністрації Президента, а також вже є погодження Кабміну.

 

Натомість Михайла Пузяка, який досі обіймав цю посаду, звільнено за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію по інвалідності (нагадаємо, що це вже другий заступник Тулуба звільняється по інвалідності). 

 

Цікаво, що про Едуарда Івакіна з офіційних джерел відомо не так вже й багато. Народився у 1975 році у Празі (Чехія). Закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «правознавство», отримавши кваліфікацію юриста. Має ступінь кандидата юридичних наук. Працював доцентом кафедри державного управління і менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України. У серпні 2011 року його було призначено начальником обласного управління охорони навколишнього природного середовища.

 

НародUA дізнався про те, що пан Івакін свого часу працював викладачем кафедри криміналістичних експертиз Національної академії внутрішніх справ України. Більше того, посадовець захистив дисертацію на тему «Теоретичні та методичні питання неідентифікаційних досліджень в судовому почеркознавстві».

 

diser

 

Також ми побували на сторінці такого собі Едуарда Івакіна 1975 року народження у соціальній мережі «Вконтакті».

iv4

 

Як виявилося, він з-поміж іншого ще й філософ – чого вартує тільки сентенція «Страна у нас тихая... Все с глушителями ходят».

iv5

 

Крім того, там же можна почитати такі опуси: "У нас на районе одну девочку перепутали с мальчиком и чуть не побили. А потом догнали и все равно побили. У нас на районе народ редко меняет свои планы на вечер." Або й інші не менш цікаві вислови.

iv7

Цікаво, що в цього самого "вконтактчика" Івакіна серед відео - відомий відеосюжет про Януковича та вінок.

 

Тож можна констатувати, що посада керівника апарату ОДА дісталася справді гідній людині – криміналісту, юристу, почеркознавцю, управлінцю та екологу... До речі, не радимо недоброзичливцям писати губернатору анонімки - самі розумієте, якщо "свіжоспечений" заступник ще не встиг втратити кваліфікацію почеркознавця, то у вас немає жодних шансів лишитися анонімом.

 

Фото - скріншоти з сайтів podrobnosti.ua та vk.com

Поділіться з друзями: