Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лют 2012

«Крижталь» потрапив до п'ятірки кращих фестів України

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фестиваль льодової скульптури «Крижталь», темою якого цього річ став футбольний чемпіонат «Євро – 2012», потрапив до ТОП-5 фестивалів в Україні. Рейтинг сформував всеукраїнський журнал «Фокус» у рамках рубрики «Красива країна».

Крім черкаського фестивалю, до п'ятірки найцікавіших заходів лютого потрапили:«Свято шоколаду» у Львові, «Бантики кохання» в Ужгороді, фестиваль вина у Берегово та фестиваль військової техніки у Києві.

 

Нагадаємо, льодовий фестиваль у Черкасах відкрився 1 лютого у сквері за будівлею обласної ради. У кризі «ожили» талісмани та логотипи чемпіонатів Європи нинішнього та попередніх років.

 

Окрему алею присвятили футбольним нагородам, Кубкам різного рівня змагань. Для наймолодших глядачів створили алею мультфільмів, для закоханих пар – романтичну алею.Також встановили триметрову льодяну Ейфелеву вежу, льодяний лабіринт, дитячі гірки тощо.

 

Фестиваль «Крижталь» проходить у Черкасах уже вп'яте.

 

Тим часом, журнал «Фокус» уже не вперше робить Черкаси номінантом свого чергового рейтингу. Нещодавно черкаський Палац одружень потрапив до п'ятірки найкрасивіших архітектурних шедеврів України.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему