Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лют 2012

У Спілці письменників побільшало черкащан

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Учора у Національну спілку письменників України прийняли відразу 47 письменників.

З-поміж них і три черкащанки.

 

Тож вітаємо Юлію Гончар, Ольгу Павленко та Віру Оберемок і подаємо коротеньку інформацію про письменниць:

 

Юлія Гончар народилася у місті Луганську, закінчила магістратуру Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, спеціальність філологія. Голова Черкаського обласного осередку Всеукраїнської асоціації жінок «Славія». Також очолює молодіжну студію літературного об'єднання імені Василя Симоненка при  Черкаській організації Національної спілки письменників України.
Авторка  книги поезій «Філософія травня», а також книги «Сердечний рай»,  в основі якої - дисертація молодої викладачки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (тема – «Ґендерні аспекти художнього світу Тараса Шевченка»). Пише чудові дитячі вірші.

 

Віра Оберемок родом із села Русалівка, що на Маньківщині. Закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Пише малу прозу - ліричні етюди, новели, оповідання. Її казки для увійшли до шкільних читанок, звучать по радіо, у телепрограмах, друкуються у у районній та республіканській пресі, а також у виданнях української діаспори в США, Канаді, Австралії. Пращур письменниці Андрій Оберемок був приятелем Тараса Шевченка на засланні в Новопетровському укріпленні (1850-1857 роки).

 

Ольга Павленко – мати відомої письменниці Марини Павленко. Закінчила Черкаський державний педагогічний інститут. Вчителювала спочатку на Львівщині, з 1974 року — в загальноосвітній школі села Юрківка Уманського району Черкаської області. Нині — вчитель української мови й літератури Бабанської загальноосвітньої школи на Уманщині. Пише вірші, прозу, гуморески, сценарії, які публікуються в районній, обласній, всеукраїнській пресі. 1996 року на літературному конкурсі, оголошеному Світовою федерацією жінок України в місті Торонто (Канада), дістала першу нагороду в номінації «Проза» за оповідання «Лист до онучки». Авторка книжок «Мальви на причілку» (Черкаси, 2007), «Абетка-Ярмарок» (Київ, 1998, 2008), збірника сценаріїв «Казковості з високості» (Тернопіль, 2009).

 

Фото: phillipkay.wordpress.com

Поділіться з друзями: