Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2012

Голова Кам'янської РДА написав КВУ офіційного листа із вибаченнями

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Кам'янської райдержадміністрації Віталій Архип'юк надіслав Черкаській обласній організації Комітету виборців України офіційний лист із вибаченнями.

Про це повідомляє сайт «Твій місцевий депутат», називаючи ситуацію, що виникла «он-лайн детективом черкаського розливу».

 

«13 лютого ЧОО Комітету виборців України повідомив про отримання листа з поштової адреси Кам'янської райдержадміністрації, в якому повідомлялося, що "в гробу бачили" нашу організацію і послали її в невідомому напрямку. Завдяки місцевим інтернет-виданням новина швидко розповсюдилася, а завдяки керівнику проекту і головному редактору НародUA Олександру Солонцю історія отримала свій розвиток.

 

14 лютого голова Кам'янської райдержадміністрації Віталій Архип'юк телефоном пояснив журналісту НародUA, що 9 лютого електронну скриньку РДА «зламали» і заблокували доступ працівників адміністрації. З того часу з цієї адреси різним державним службам Кам'янського району надходять зі «зламаної» скриньки листи з погрозами, повідомленнями про звільнення і так далі. Тому, за словами голови Кам'янської РДА Віталія Архип'юка, держадміністрація вимушена була змінити офіційну електронну адресу, про що повідомила Черкаську ОДА. Отримавши контактний телефон голови правління ЧОО КВУ, Віталій Архип'юк зателефонував Максиму Михлику і пояснив ситуацію та обіцяв надіслати листа з реакцією на інциден», - йдеться на сайті.

 

Досить швидко до КВУ надійшла й офіційна відповідь із вибаченнями.

 

kam.rda_vybachennya

 

«Сподіваємося, що ситуація, в якій опинилася Кам'янська райдержадміністрація і ЧОО КВУ - неприємна і повчальна - продемонструвала важливість віртуального спілкування. З кожним таке може трапитись, тому всім нам, а органам влади особливо, варто звернути увагу на заходи безпеки при веденні електронного документообігу. Хочемо також зазначити, що Віталій Архип'юк пообіцяв посприяти сайту «Твій місцевий депутат» в отриманні інформації про депутатський склад Кам'янської районної ради. Ми вдячні за це. Наш сайт надає унікальну можливість отримати узагальнену інформацію про органи місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад Черкаської області. Тому будь-яку допомогу і сприяння ми розцінюємо не як добре ставлення до ЧОО КВУ, а як крок вперед на шляху до прозорості, доступності та відповідальності влади. Прозорість починається з інформованості», - зазначають представники Комітету виборців.

 

Зі свого боку НародUA також сподівається, що пан Архип'юк дотримає своєї обіцянки і Кам'янська районна рада, яка «засекретила» інформацію про свій депкорпус, таки надасть інформацію КВУ.

 

Фото: theonewhoneedsreminders.blogspot.com

Поділіться з друзями: