Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2012

Мешканці багатоповерхівок платитимуть за воду майже 36 грн за одну особу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (№ 74 від 10.02.2012) відкориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Як повідомляють у прес-службі Черкаського міськвиконкому, починаючи з березня поточного року споживачі щомісяця за послуги з централізованого водопостачання сплачуватимуть 2,34 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за послуги з централізованого водовідведення — 1,632 грн (з урахуванням ПДВ).

 

Для прикладу, жителі будинків з водопроводом та каналізацією, з швидкодіючими газовими водонагрівачами та багатотоковим водозабором при нормі витрат 7,5 куб.м. в місяць будуть сплачувати разом за централізоване водопостачання та водовідведення 29,79 грн за одну особу.

 

А споживачі жилих будинків з централізованим гарячим водопостачанням, обладнаних умивальниками, мийками та душами при нормі витрат 9,0 куб.м. сплачуватимуть за централізоване водопостачання та водовідведення 35,75 грн в місяць за одну особу.

 

Як уже повідомляв НародUA, повідомлення про нові тарифи днями поширило комунальне підприємство «Черкасиводоканал».

 

Фото: sunfood.com.ua

Поділіться з друзями: