Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2012

Держкомзем похвалився, що вперше провів нормативну грошову оцінку земель

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкаській області вперше проведено нормативну грошову оцінку земель населених пунктів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держкомзему в Черкаській області.

 

Із наявних 855 населених пунктів Черкащини, загальною площею 283,47 тисяч гектарів, вперше грошова оцінка проведена в 854 населених пунктах, що становить 99,9% від загальної площі. Стовідсотковому показнику завадила неузгодженість меж із суміжними сільськими радами районного центру Христинівка. Однак, впродовж місяця-двох, після узгодження земельних меж, буде проведено і грошову оцінку земель Христинівки.

 

Виходячи з того, що подібні оціночні роботи здійснюються раз у 7 років, вже цього року необхідно буде поновити нормативну грошову оцінку земель 141 населеного пункту області.

 

«Це цілком реально зробити в разі, якщо свої фінансові зобов'язання виконають представники органів самоврядування всіх цих населених пунктів. Адже необхідно орієнтовно 510 тисяч гривень, котрі мають надійти для цих робіт із місцевих бюджетів. Проте, за попередніми даними органи місцевого самоврядування передбачили на це у своїх бюджетах кошти в сумі 331,5 тисяч гривень», - розповів начальник відділу оцінки та ринку земель управління Держкомзему в Черкаській області Дмитро Лобенко.

 

У Головному управлінні Держкомзему в Черкаській області вважають, що поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів дасть можливість збільшити надходження коштів до місцевих бюджетів орієнтовно на 20-25%.

 

Фото: ukurier.gov.ua

Поділіться з друзями: