Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2012

Правоохоронці полюють на «крадіїв світла»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаські правоохоронці оголосили про те, що запобігання перебоїв в електропостачанні та протидії злочинам пов'язаним з розукомплектування елементів обладнання ліній електропередач, вони спільно з працівниками «Черкасиобленерго» проводять спільні рейди та відпрацювання по всій території Черкаської області.

Про це повідомляють в Управлінні МВС України в Черкаській області.

 

На вулиці ще лютують морози і питання забезпечення людей теплом та світлом є першочерговим. Тому перед правоохоронцями поставлено завдання – забезпечити безпеку об'єктів енергозабезпечення та профілактувати крадіжки металевих деталей з конструкцій електромереж. Якщо раніше «мисливці» за металом частіше викрадали лише електродроти, то зараз «справа» дійшла і до металевих конструкцій. Вирізаючи цілі секції з металевих опор, крадії не розуміють, що цим вони ослаблюють багатотонну конструкцію, яка від різкого пориву вітру може не витримати і впасти на землю, залишивши без світла та тепла цілі населені пункти. Зловмисники, здобувши таким чином декілька сотень гривень, навіть не думають про те, що наносять непоправної шкоди як державі в цілому, так і звичайним громадянам, адже ліквідація такої аварії вимагає чималих коштів та надзвичайно тривала за часом.

 

З метою недопущення злочинів, пов'язаних із розукомплектуванням ліній електропередач, вразі якого може відбутися аварійне відключення від постачання електроенергії, Управлінням МВС України в Черкаській області розроблено план заходів по забезпеченню безпеки об'єктів енергозберігання, контроль за яким здійснюється особисто керівництвом УМВС України в Черкаській області. Для щоденного обміну інформацією з протидії злочинам у цій сфері правоохоронці спільно з працівниками «Черкасиобленерго» створили оперативні штаби та узгодили план дій в надзвичайних ситуаціях.

 

Охочим же отримати легку наживу, працівники міліції нагадують, що за умисне пошкодження об'єктів електроенергетики Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій та позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Тож перш ніж ставати на злочинний, хибний шлях і зважитися на «легкі гроші» від викраденого металу потрібно подумати, чи варто ризикувати власним життям, життям пересічних громадян та власною свободою заради декількох сотень гривень.

 

Фото: press.org.ua

Поділіться з друзями: