Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лют 2012

Мер провів екскурсію "тютюнкою" і доводив, що тютюн так само шкідливий, як ромашка чи шалфей

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич вирішив замість традиційної прес-конференції особисто провести екскурсію колишньою тютюновою фабрикою. Він був не в гуморі і найперше розказав, що журналісти зробили із приміщення, куди хочуть перемістити другу музичну школу, якісь фільми жахів.

Чим відрізняється спалювання тютюну від спалювання ромашки чи шалфею? Це було "питання на засипку" від мера Черкас Сергія Одарича. І відразу ж відповідь - нічим.

 

IMGP0127

 

IMGP0129

 

IMGP0131

 

Сергій Одарич був, судячи з усого, не в дусі. ВІн швидко водив журналістів різними приміщеннями і пояснював, де будуть класи музичної школи, де - приміщення для швидкої допомоги, де - зал для репетицій та для організації різних святкових концертів міста.

 

IMGP0137

 

IMGP0139

 

IMGP0140

 

IMGP0141

 

IMGP0145

 

Будь-які критичні питання (а ставили їх і представники громадськості, які вирішили теж сходити на екскурсію мера), очевидно, дратували Сергія Одарича. Він підвищував тон і активно жестикулював, даючи зрозуміти, що висловлені зауваження - абсурдні.

 

IMGP0146

 

IMGP0150

 

IMGP0155

 

IMGP0158

 

Міський голова Черкас знову розповів журналістам, що в приміщення колишньої тютюнової фабрики переселять не лише музичну школу, але й громадські організації, які сьогодні знаходяться в готелі "Черкаси". Крім того, тут буде сучасний науковий центр-музей, міжшкільний навчально-виробничий комбінат (додаткові освітні курси столярів і так далі), і навіть є в проекті - центр для черкаський IT-шників.

 

IMGP0151

 

IMGP0164

 

IMGP0166

 

Тютюнового запаху в більшості приміщеннях принаймні не відчувалося, окрім тих заводських цехів, в яких сьогодні не опалюється і з якими влада поки не визначилася. В одному з них мер Черкас Сергій Одарич планує зробити експозиційний зал для різних мистецьких виставок.

 

З іншого боку, плани переселення музичної школи, як виявилося, визначалися без попередньої експертизи приміщень, куди мають перевести дітей.

 

IMGP0169

 

За словами Сергія Одарича, досі такої експертизи не здійснено. Утім, як він пообіцяв, експертизу проведуть впродовж двох тижнів

 

Як повідомив керуючий справами Черкаського міськвиконкому Микола Кудрявцев, який разом з іншими парцівниками виконкому теж входив у склад "екскурсоводів", експертизу замовлять столичному науоко-дослідному інституту.

 

Врешті, Сергій Одарич сказав, що йому потрібно йти на нараду в ОДА і пішов до виходу. Відтак деякі юні журналісти традиційно побігли солідом за ним для "ексклюзивного допиту". Мер ще дав короткий коментар з приводу корупції, яку побачили прокуратура та Соснівський райсуд в діях секретаря міськради Віктора Горкуна і залишив журналістів.

 

Фото: НародUA

Поділіться з друзями: