Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2012

У Жашкові горів будинок, який раніше був конюшнею (ФОТО)

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Одразу після опівночі 11 лютого, мешканці будинку по вулиці Восьмиплановській відчули запах диму. Пошуки місця загорання привели людей до дверей квартири №5, з-під яких просочувався густий дим.

Враховуючи загрозу людям, значну складність пожежі і специфіку будівлі (адже під багатоквартирний будинок кілька десятків років тому було переобладнано стару конюшню із великою кількістю спалимих матеріалів), на місце загорання було направлено пожежно-рятувальні розрахунки одразу з трьох районів. Крім двох розрахунків Жашківського райвідділу МНС у роботах по ліквідації пожежі приймали участь рятувальники з Умані, та Монастирища. Допомагали у боротьбі із вогнем також МПК села Тетерівка, та добровільна команда ВАТ «Жашківський елеватор».

 

IMG_806767

 

Боротьба із вогнем тривала усю ніч. Остаточно пожежу було ліквідовано о 07:50,  11 лютого. Завдяки професійним діям пожежних, роботу яких ускладнював 25 градусний мороз, від вогню вдалось врятувати шість з дев'яти квартир.

 

Вогнем пожежі знищено 2 житлові кімнати, пошкоджено 1 кімнату, 320 кв.м. перекриття та покрівлі будинку. На пожежі ніхто не постраждав. Всього в будинку проживало 11 людей. Всі мешканці тимчасово відселені до будинків своїх родичів та сусідів.

 

IMG_809393_copy_copy_copy_copy

 

Багато роботи на місці пожежі було і у психологів МНС та працівників Жашківського відділення товариства «Червоного хреста», які оперативно розгорнули на місці події свої пункти допомоги.

 

Причиною масштабної пожежі стала несправна піч у квартирі №5.

 

Як повідомляють в Управлінні МНС України в Черкаській області, розмір матеріальних збитків встановлюється.

 

Фото: http://ck.mns.gov.ua

Поділіться з друзями: