Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лют 2012

Майборода просить Тулуба втрутитися у ситуацію із муніципальним оркестром

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутатка Черкаської облради Любов Майборода просить голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба втрутитися у ситуацію із муніципальним оркестром. Відповідне звернення вона надіслала губернатору.

«Проектом міського бюджету на 2012 рік, підготовленим фахівцями міськвиконкому, були передбачені кошти на утримання муніципального духового оркестру в сумі 1 млн 542 тис. грн. Проте, за ініціативою міського голови без будь-якого обґрунтування на сесії міської ради, що відбулася 29 грудня, кошти на утримання муніципального духового оркестру зменшені і затверджені в сумі 242 тис. грн. Разом з тим, при прийнятті міського бюджету на 2012 рік за ініціативою міського голови без будь-якого обґрунтування видатки на утримання житлово-комунального господарства збільшені на 700 тис.грн, а видатки на утримання апарату управління збільшені на 700 тис. грн», - повідомляє Любов Майборода.

 

Як відомо, 2 лютого за ініціативою міського голови сесія міської ради прийняла рішення «Про припинення Черкаського муніципального оркестру шляхом реорганізації (приєднання) до Черкаського міського будинку культури імені Івана Кулика».

 

«Міський муніципальний духовий оркестр – музичний колектив, який 16 років є атрибутом міста, щорічно забезпечує проведення понад 80 представницьких заходів. Сергію Борисовичу, звертаюсь до вас, як до голови обласної організації Партії Регіонів з питанням: чи дійсно фракція Партії Регіонів Черкаської міської ради вважає, що фінансування муніципального духового оркестру місту не потрібно? Чи рішення про припинення фінансування було дійсно свідомим з боку Партії Регіонів? Враховуючи необхідність збереження музичного колективу міста, пропоную: скасувати рішення Черкаської міської ради та збільшити видатки на утримання оркестру, винісши вищезазначені пропозиції на розгляд сесії міської ради», - заявила депутатка.

 

Тим часом, голова ОДА Сергій Тулуб під час своєї прес-конференції в понеділок запевнив журналістів, що обов'язково зустрінеться із керівництвом муніципального оркестру.

 

«Там не так все просто. І тому, щоб мати об'єктивну оцінку, ми послухали Одарича, ми послухали інших представників міста, наших представників культури. Я дав доручення для того, щоб мій перший заступник, а також керівник управління культури більш детальніше вивчили це питання, доповіли мені, і щоб я міг зустрітися з керівником цього оркестру... Міський голова пропонує утримувати керівника і сам оркестр, але всі інші повинні заробляти. Наприклад, дають концерт по замовленню облдержадміністрації. По договору домовилися і облдержадміністрація оплачує. Тобто, від того як ви будете працювати, залежить ваше фінансове становище. Отакий принцип – те, що мені розповів міський голова. Але я думаю, що я зустрінуся із керівником, і ми сядемо очі в очі, запросимо туди міського голову і разом розглянемо це питання», - сказав Сергій Тулуб.

 

Фото: hmelnyckiy.com

Поділіться з друзями: