Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лют 2012

Тулуб запевнив, що ніхто не закриватиме завод, цехи якого знаходяться на території синагоги

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб відвідав уманський завод «Мегометр».

Про це повідомляється на офіційному порталі ОДА.

 

«55 років роботи, майже 1000 висококваліфікованих працівників, безліч власних унікальних розробок, близько 21 тис. Вироблених за минулий рік мегомметрів – усе це Уманський ПАТ «Мегомметр», чи не найпотужніший виробничий центр регіону. Сергій Тулуб відвідав це підприємство, щоб особисто поспілкуватися з робітниками, керівниками цехів і керівництвом ПАТ. Під час візиту до ПАТ «Мегомметр» губернатор ознайомився з технологією виробництва, умовами роботи працівників», - йдеться на сайті.

 

Коли працівники поцікавилися, чи правда, що завод закриють, Сергій Тулуб відповів:

 

«Завод був, є і буде. Навіть мови не може йти про його закриття! Не вірте чуткам. Ніхто нікого скорочувати не буде! Ми будемо підтримувати завод і розвивати його. Адже його працівники – уманці, ті люди заради яких ми працюємо і, власне, заради яких буде впроваджено цілий комплекс інвестиційних проектів розвитку Умані», - сказав Сергій Тулуб.

 

Нагадаємо, що Уманська міська рада у 2007 році ухвалила рішення про продаж заводу «Мегомметр» земельної ділянки по вул.Радянській, 49 в місті Умань, площею 4 га для виробничих потреб. Ціна питання - 1 млн 881 тис. 039 грн. Таким чином земельна ділянка, яка розташована за кілька сотень метрів від могили хасидського праведника рабина Нахмана, вибула з державної власності. Але Господарський суд Черкаської області 22 грудня 2011 року скасував продаж Уманською міською радою земельної ділянки із будівлею колишньої синагоги заводу «Мегомметр» за позовом управління культури Черкаської облдержадміністрації.

 

Також зазначимо, що наприкінці січня цього року голова облдержадміністрації Сергій Тулуб заявив, що згадана синагога має бути передана релігійній громаді хасидів.

 

«Синагога в Умані, в якій молився цадик Нахман, і в якій зараз розміщені виробничі цехи, повинна бути передана релігійній громаді і використовуватися як дім молитви. Це – моя принципова позиція», – сказав Сергій Тулуб.

 

Фото: прес-служба Черкаської ОДА

Поділіться з друзями: