Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лют 2012

Ударимо тролингом по невиконаних обіцянках

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Молоді черкасці запустили інтернет-флешмоб "Затролимо владу, поки вона не затролила нас", завдяки якому активісти хочуть домогтися від чиновників встановлення жаданих розкладів руху.

Понад півроку жителі міста чекали обіцяних мером вивісок на зупинках, тепер вирішили діяти радикально та експериментально. Завдяки інноваційному методу інтернет-флешмобу, черкасці у межах світової павутини вимагатимуть від влади дотримати свого слова.

 

Загальновідомо, що чимало міських посадовців стали постійними користувачами інтернету, найбільшу активність можновладці виявляють у соціальних мережах, таких як: facebook, однокласники, ЖЖ, вконтакте і т.д. Тому на їхніх сторінках учасники флешмобу декілька разів на день масово ставлять чиновникам особисті і публічні запитання приблизно такого формулювання: "Де обіцяні розклади руху?".

 

– Ціль цього заходу дуже проста – актуалізувати та звернути увагу владців на проблему відсутності розкладів. Я думаю, це дуже мирна і цивілізована акція, якою ми покажемо, що це дійсно важливе питання і його треба вирішувати. – розповідає один з організаторів Андрій Паламаренко, голова Черкаського обласного осередку "Демократичного Альянсу".

 

Ініціатори тролингу сподіваються, що таким чином зможуть унеможливити використання соціальних мереж представниками влади, а це має позитивно вплинути на вирішення питання із розкладами і взагалі на роботу апарату, адже вивільнить для роботи левову частку робочого дня.

 

Акція "Затролимо владу, поки вона не затролила нас" є лише першим заходом в рамках адвокаційної кампанії "Розкладам руху на зупинках бути!", організованої Черкаським обласним осередком "Демократичного Альянсу" за підтримки Товариства фахівців з промислового менеджменту та МФ "Відродження".

 

Нагадаємо, навесні минулого року під час круглого столу між студентами, перевізниками та владою мер міста Сергій Одарич офіційно зобов'язався впродовж місяця розмістити на зупинках громадського транспорту Черкас інформацію, де буде вказано початок і кінець руху всіх маршрутних автобусів, а також їхній інтервал і період ходіння.

 

Фото funday.com.ua

Поділіться з друзями: