Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лют 2012

У «Дахнівці» вирішать проблему потрапляння стоків у питну воду

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У мікрорайоні Черкас «Дахнівський» цьогоріч нарешті вирішть проблему потрапляння стоків у воду.

Про це заявив депутат Черкаської міської ради, голова комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дахнівський» Микола Мирза.

 

«У затвердженому на 2012 рік бюджет міста закладено 330 тисяч гривень на розробку проектної документації на прокладення каналізації у Дахнівці. З цього розпочинається вирішення величезної проблеми мікрорайону – потрапляння каналізаційних стоків у воду, яку п'ють дахнівчани. Із 2010 року ми проводимо дослідження проб питної води – у криницях, з яких п'ють родини з маленькими дітьми. Дослідження свідчать, що ця вода для пиття непридатна. Було виявлено не лише підвищений рівень заліза, але навіть і сліди побутової хімії. Вміст вигрібних ям та туалетів перебуває на рівні водоносного шару», - розповів Микола Мирза.

 

За його словами, він давно виділив кошти на виготовлення передпроектної документації на прокладення у Дахнівці каналізації, але досі міська рада ніяк не могла виділити кошти на виготовлення самого проекту.

 

«Нарешті, це сталося. Із готовим проектом ми звернемося до Міністерства ЖКГ з проханням виділити з державного бюджету близько 30 мільйонів гривень на прокладення у Дахнівці каналізації. У нас є два варіанти, як саме вирішити найбільшу дахнівську проблему: або поставити станцію, що перекачуватиме відходи у міський колектор, або ж локальні очисні споруди у самій Дахнівці. Схиляємося до останнього варіанту як до екологічно чистого: каналізаційні стоки проходитимуть 3-4 ступені очистки і виливатимуться у басейн. Ця вода буде придатна для використання у господарстві:  як індикатор чистоти, у басейні  житиме риба. Хочу підкреслити, що на сьогодні Дахнівка досі залишається єдиним районом міста із настільки гострою проблемою питного водопостачання», - підсумував Микола Мирза.

 

Фото: proyse.org.ua

Поділіться з друзями: