Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лют 2012

Горкун пропонує змінити регламент роботи Черкаської міської ради

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун пропонує змінити регламент роботи міської ради та виконавчого комітету.

На його думку, контроль за кожним зверненням має закінчуватись лише по вирішенню проблеми, з якою звернувся виборець. Відповідний департамент за зверненням депутата має обрахувати суму, необхідну для вирішення проблеми – і   обов'язково врахувати необхідні  кошти у проекті бюджету на наступний рік.

 

article_89889

 

«Тобто, при затвердженні проекту бюджету виконавчим комітетом повинно бути цілком зрозуміло, які депутатські звернення у проекті враховано, а які – ні, із чітким обґрунтуванням, чому. А далі депутат має можливість відстоювати свою позицію у депутатських комісіях та на сесії міської ради. І лише коли депутатський корпус прийме у цілому бюджет – тільки тоді і депутат, і його виборці мають отримати остаточну відповідь, що питання враховано або не враховано у бюджеті – і лише тоді воно має зніматися із контролю», - розповів Віктор Горкун.

 

Він також зауважив, що такий підхід потребує і особистої участі депутата у поданні звернень виборців та вирішенні їх проблем.

 

«Також, це виключить можливість подання «з голосу» тих чи інших невивчених пропозицій до бюджету. Пропонований мною механізм контролю, в разі затвердження сесією, допоможе ліквідувати можливі «відписки» депутатам та їх виборцям, та забезпечити дійсно дієве і ефективне виконання депутатами своїх обов'язків перед виборцями», - підсумував Віктор Горкун.

 

Інформація надана Черкаським прес-клубом реформ

 

Фото: pr.ck.ua

Поділіться з друзями: